هایفوتراپی

هایفو (HIFU) مدرن‌ترین شیوه برای لیفت صورت به روش غیر جراحی است. ساز و کار مورد استفاده در این روش، بر اساس اولتراسوند ساده یا همان امواج صوتی‌ست. با این تکنولوژی، انرژی امواج صوتی را در عمق دلخواهی در لایه‌های زیرین پوست متمرکز می‌کنیم،‌ بدون اینکه آسیبی به سطح پوست برسانیم. این روش بدون زخم و کبودی بوده و بسیار سریع و راحت و بدون عوارض جانبی می‌باشد.

امواج پرتو مافوق صوت متمرکز یا هایفوتراپی (HIFU) برای لیفت و سفت کردن پوست صورت و گردن بدون نیاز به عمل جراحی استفاده می‌شود. از زمان معرفی در سال ۲۰۱۲، استفاده از این روش درمانی به سرعت گسترش پیدا کرد و هم اکنون متخصصان در سراسر جهان از دستگاه‌های پیشرفته هایفوتراپی برای بیماران خود استفاده می‌کنند.
در حقیقت هایفوتراپی یکی از رایج‌ترین و توسعه یافته‌ترین سیستم‌های درمانی امروزی است. با تقبل هزینه هایفوتراپی می‌توانید پوست خود را زیبا کنید، به این صورت که انرژی مافوق صوت به صورت غیر تهاجمی کمی گرما در لایه‌های زیرین پوست ایجاد می‌کنند. این گرما باعث تحریک سلول‌ها جهت تولید کلاژن و جوان‌سازی بافت پوست می‌شود. به این ترتیب فقط با یک جلسه درمان، روش هایفوتراپی باعث می‌شود پوست فعالیت خود را مجدداً آغاز نماید.

روش درمانی هایفوتراپی می‌تواند یک روش ایمن و موثر برای  درمان افتادگی پوست و دیگر مشکلات پوست باشد. هایفوتراپی یک روش درمانی جدید غیر جراحی و غیر تهاجمی مشابه اولتراتراپی است که در آن از امواج مافوق متمرکز و فرآیند بهبود طبیعی خود صورت برای لیفت صورت، بهبود وضعیت پوست و سفت کردن افتادگی آن در ناحیه، ابرو، گردن، زیر چانه و حتی بالای ناحیه سینه بیمار استفاده می‌شود.